• Jesteśmy psychologami z wieloletnim stażem w doradztwie personalnym i HR, nieobce są nam potrzeby ale i problemy współczesnego człowieka.
  • Wiemy jak trudno spotkać właściwą osobę, a potem utrzymać zgodny i satysfakcjonujący związek, oparty na miłości i szacunku.
  • Rozumiemy, że ludzie szukający drugiej połówki mają za sobą często niepowodzenia i zawody, a jednocześnie nie chcą i nie powinni rezygnować ze swoich marzeń.
  • Wiemy też, że mimo niepowodzeń każdy zasługuje na to by być szczęśliwym i spotykać na swojej drodze fajnych, szczerych, uczciwych ludzi.

 

Od kilku lat pomagamy Wam znaleźć drugą połowę, opierając się o to co mówicie o sobie, jaki macie charakter, emocjonalność, potrzeby i styl życia. W diagnozie potrzeb stawiamy na szczerą rozmowę
o Waszych oczekiwaniach i zainteresowaniach. Wspólnie spróbujemy znaleźć dla naszych klientów partnera najlepszego jakiego się da, w razie potrzeby pomożemy zrozumieć dlaczego to się nie udało do tej pory. Kogo tak naprawdę szukacie i czy te oczekiwania są realne.
Rozumiemy, że szukanie miłości w dzisiejszych czasach i w pewnym wieku nie jest łatwe. Nasze doświadczenia zdobyte podczas 5 lat prowadzenia biura matrymonialnego zaskoczyły nas wielokrotnie, ale i wiele nauczyły. Dlatego teraz wprowadzamy pewne zmiany zasad działania. Zostanie maksymalnie uproszczona ankieta ponieważ jak się okazało nie wszystkie informacje zawarte w niej są naprawdę konieczne. W związku z aktualną sytuacją na świecie i aby zoptymalizować czas naszego spotkania chcielibyśmy abyście mogli sami wydrukowali sobie ankietę (którą wyślemy do Was zaraz po ustaleniu terminu spotkania), wypełnili ją i już z gotową przyszli na spotkanie do biura. Obniżamy cenę wpisowego do biura. Wpisowe wciąż pozostaje wpłatą jednorazową i nie planujemy wprowadzać abonamentów. Mamy nadzieję, że zachęci to do przyjścia więcej osób. Wprowadzenie opłaty
za kontakt zależne będzie od ilości zaproponowanych ofert w miesiącu (patrz cennik FP).