• Jesteśmy psychologami z wieloletnim stażem w doradztwie personalnym i HR, nieobce są nam potrzeby ale i problemy współczesnego człowieka.
  • Wiemy jak trudno spotkać właściwą osobę, a potem utrzymać zgodny i satysfakcjonujący związek, oparty na miłości i szacunku.
  • Rozumiemy, że ludzie szukający drugiej połówki mają za sobą często niepowodzenia i zawody, a jednocześnie nie chcą i nie powinni rezygnować ze swoich marzeń.
  • Wiemy też, że mimo niepowodzeń każdy zasługuje na to by być szczęśliwym i spotykać na swojej drodze fajnych, szczerych, uczciwych ludzi.

 

Dobierając ludzi w pary korzystamy ze sprawdzonych narzędzi psychologicznych, które pomogaja nam ocenić charakter, emocjonalność, potrzeby i styl życia. Oczywiście testy to nie wszystko, stawiamy więc również na szczerą rozmowę o potrzebach naszych klientów, ich oczekiwaniach i zainteresowaniach. Wspólnie spróbujemy znaleźć Ci drugą połówkę, a jeśli zajdzie taka potrzeba pomożemy zrozumieć dlaczego nie udało Ci się to do tej pory i znaleźć odpowiedź na pytanie czego tak naprawdę szukasz w drugim człowieku.Zastanowimy się wspólnie czy sami nie bywacie źródłem  Twoich niepowodzeń na drodze do szczęścia w miłości. Często bowiem nie zdajemy sobie sprawy z sygnałów, które wysyłamy drugiemu człowiekowi. Jeśli będzie taka potrzeba pomożemy Ci wyeliminować nieświadome zachowania, które mogą zrazić potencjalnych partnerów.