Monika 48 - długo się wahałam, dzwoniłam kilka razy nim się zdecydowałam przyjść. Ale było warto. Mieszkamy już razem ponad pół roku! Dziękuję Wam dziewczyny !!! Jesteście potrzebne temu miastu

Michał 52 – Jestem sceptykiem i z zasady widzę pustą połowę szklanki. Tym razem los mnie zaskoczył. Przyszedłem, wybrałem i jesteśmy. Pięknie dziękujemy oboje. Michał i Ala

Marzena 34 i Andrzej 38 – Niektórzy znajomi mówili, że bycie singlem to wolność, wolność wyboru jak spędzić czas, wolność inwestowania w siebie... I ta wolność jest wygodna... Ale trudno się z tym zgodzić. Bo życie singla to tak naprawdę samotność. Samotność czasu, samotność niemożności dzielenia się, zatrzymanie w czasie. No i te ciągłe próby, poznawanie przez znajomych, przez Internet. Brak sukcesu. Decyzja zapada, trzeba coś zmienić. Wrócić do sprawdzonych metod, zaufać profesjonalistom. Fabryka par, pierwsza wizyta, oczekiwanie, iskierka nadziei, spotkanie jedno, drugie, kolejne i... wspólne życie, dom z ogródkiem, plany na przyszłość, szczęście. Taka jest nasza historia, która zaczęła się dzięki Fabryce Par.

Ewa 58 – długo byłam sama, zbyt długo, ale to się zmieniło. Wszystko to zawdzięczam Fabryce Par. Namówiła mnie córka i muszę przyznać Jej racje, że biuro jest naprawdę skuteczne. Nie wiem czy nam się uda, ale na pewno warto było spróbować…

Dorota 34 – Naprawdę polecam Fabrykę Par. Pewnie nie zawsze i od razu się udaje, ale trzeba próbować bo nigdy nic nie wiadomo. Ja trafiłam dopiero za trzecim razem, ale udało się :)

Marian 49 – Wciąż szukam, poznałem kilka fajnych babek ale nie wyszło nam. Czasem nic się nie dzieje i tracę już nadzieję, a wtedy ktoś się pojawia i myślę że kiedyś się musi udać.

Anna 42 – Bardzo Wam dziękuję za pomoc. Na razie nie spotkałam tego jedynego, ale wiem że robicie co możecie. I jeśli jest mi ktoś pisany to go znajdę, być może właśnie tu!

Andrzej 55 – Nie wiem co napisać, po prostu wielkie dzięki! Poznałem Kasię 5 dni po przyjściu do biura. Wciąż nie mogę w to uwierzyć, ale jest super!